MMG Flagi

Przedstawiamy Państwu firmę MMG Flagi, która jest uznanym producentem i dystrybutorem flag państwowych, chorągwi, herbów miast, banerów firmowych, reklamowych, klubowych, proporczyków, wielu akcesoriów do flag i winderów. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów i zawsze przystępne ceny. Nasze flagi powstają metodą druku cyfrowego lub sitodruku.

Zapraszamy do poznania naszej pełnej oferty. Gwarantujemy szybki czas realizacji i fachową obsługę. Więcej na http://www.eflagi.pl/.

Totus Tuus

Ośrodek wypoczynkowo rekolekcyjny Totus Tuus im. Ks. Kard. Karola Wojtyły w Zembrzycach szczególnie sprzyja kontemplacji, wyciszeniu oraz wypoczynkowi. Pomogą w tym komfortowe warunki zakwaterowania, smaczne jedzenie, miła obsługa i bliskość natury.

Więcej na http://totus-tuus.com.pl/o-nas/

Fundacja dla rodziny

Fundacja „Dla Rodziny”, posiadająca status organizacji pożytku publicznego, została założona w 2009 roku przez osoby związane z Diecezjalnym Centrum Służby Rodzinie i Życiu w Sosnowcu. Nazwa naszej Fundacji jest nieprzypadkowa. Staramy się, aby nasze działania służyły rodzinie, jej prawidłowemu funkcjonowaniu i promowaniu jej wartości.

Więcej na http://www.dlarodziny.com.pl/home.html.

Odnowa w Duchu Świętym

Jesteśmy jedną ze wspólnot Kościoła Rzymsko-Katolickiego w diecezji sosnowieckiej. Zapraszamy na organizowane przez nas dzieła ewangelizacyjne.

Więcej dowiesz się na naszej stronie internetowej – odnowa.org.pl

MMG – nawigacje GPS, tablety, rejestratory samochodowe

MMG sklep internetowy, w ofercie posiadamy : nawigacje samochodowe, rejestratory trasy, tablety, telefony.

Więcej na: http://mmg.com.pl/